Home

Hra čára céčka

PROFIBABY Céčka ve tmě svítící různé tvary v sáčku set

Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea Čára. S céčky děti hrály tzv. čáru - hazardní hru, při níž se céčka nebo svazky z nich zřetězené házely k pro tento účel označené čáře a ten, kdo k ní dohodil nejblíže, vyhrál céčka ostatních hráčů. Hra byla doplněna o dodatečná pravidla (která se mohla lokálně lišit), například, že v. Hra Céčková čára S céčky lze hrát tzv. čáru - hazardní hru, kdy se céčka nebo svazky céček hážou směrem k vyznačené čáře a ten, kdo k ní dohodil nejblíž, vyhrává céčka ostatních hráčů. Hru lze oživovat dalšími pravidly, jako je například pravidla rozstřelu v případě, že céčka více hráčů jsou.

Barevná céčka v balení 100 kusů jsou skvělým dárkem pro děti, které mají rádi kreativní činnosti. Skvělou zábavou je i hra s céčky, tzv. čára, kdy se céčka či jejich svazky házejí na určenou čáru a kdo je hodí nejblíže, je vítěz Svítící céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea Céčka svítící. Céčka svítící plast v sáčku 10x10cmSvítící céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten,..

Céčka barevná wikyhracky

Céčka - Wikipedi

Céčka. Upřesnit výběr Skladem Cena s dopravou Filtrovat. Nalezeno 563 nabídek. (Zobrazuji 1 - 30) Teddies Céčka barevná různé tvary. Barevná céčka jsou klasickou hračkou, která bavila už předchozí generace. Můžete si z nich vyrobit třeba náramek nebo náhrdelník. Jedná se o český výrobek.. Céčka využijte na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních

Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže, bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na Rozumím nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka sada 100 ks v sáčku. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve. Sleva. Wiky Wiky Céčka barevná. Hodnoceno 4.4 z 5 na základě 32 hodnocení zákazník

Nakupto.cz - Céčka - fenomén pro hry i sběratelstv

Barevná céčka (5x130 ks) - Historické dárky

Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea PROFIBABY Céčka - Hračky Ňuff.cz. Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka v sáčku. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich. Holky si z nich vyráběly náramky, náhrdelníky i ozdoby do vlasů, kluci zase s céčky hráli hru zvanou čára. Céčkové šílenství naplno propuklo v roce 1984. Kdo tehdy neměl céčka, nic neznamenal. Sbírala se céčka nejrůznějších barev a tvarů a děcka si je mezi sebou vyměňovala DOPRAVA ZDARMA NA ZÁSILKOVNU PRO NÁKUPY OD 1 999 Kč . Zaregistrovat se; Přihlásit se; info@jumboshop.cz +420 602 345 69

PROFIBABY Céčka

Céčka jsou plastové výlisky ve tvaru písmena C, puvodně vyráběné jako součásti závěsu do oken a dveří, které se v 80. letech 20. století staly u československých dětí a dorostencu, zvaných také Husákovy děti, cenným sběratelským artiklem. na hraní, sázka do hry čára Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce Národního Muzea. Vzhledem k tomu, že se jedná o český výrobek, je. o hře — Vypravej.cz. Vítej, hráči! Možná jsi tu dobu ještě zažil (a), možná už ne. Ať tak, či tak, připravili jsme pro Tebe hru, ve které si můžeš vyzkoušet, či zavzpomínat na to, jaké to bylo, když se chodilo do Pionýra a Svazarmu, hrála se čára o céčka, na diskotékách hrál Michal David, plnila se pětiletka. Céčka barevná a jiné tvary 150ks v neopakovatelné akci za 49 Kč . Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Céčka RETRO magazí

Svítící céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru Nyní jsou opět exkluzivně v RAPPĚ! Tyto super kousky lze využít jen tak na hraní, ale i jako povedený módní doplněk. S céčky lze také hrát zábavnou hru zvanou čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Balení obsahuje zhruba 110 kusů. Paráda Úvod / Katalog / Hračky a hry / Klasické a retro hračky / Wiky Wiky Céčka barevná 80 ks. Klasické a retro hračky. Wiky Wiky Céčka barevná 80 ks (Nehodnoceno) Napsat recenzi. 300 , od 31 Kč do 49 Kč. Porovnání cen 2; Specifikace a popis.

Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka v sáčku.Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíž Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka sada cca 200 ks v sáčku.Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kd DOPRAVA ZDARMA NA ZÁSILKOVNU PRO NÁKUPY OD 1 999 Kč . Zaregistrovat se; Přihlásit se; info@blackday.cz +420 602 345 69 Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka různých barev a tvarů - cca 150ks v sáčku. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka.

Barevná céčka Dárkoviny

Video: Céčka svítící wikyhracky

Céčka svítící 100ks Srovnanicen

Nejsou céčka jako céčka Věřím, že mnohým z nás se jako první vybavila naše oblíbená plastová céčka a hra jménem čára. Tedy alespoň těm z nás, co se narodili v 80. letech Céčka sloužila jako sázka do hry, házela se s nimi čára nebo se v řetěze připnula na kalhoty. Merkur - děrovaný plech, šroubky a matičky Merkur, stavebnice, která pamatuje i prvního československého prezidenta PROFIBABY Céčka ve tmě svítící různé tvary v sáčku set 150ks. Slavná hitovka maminek a teď se vrací i našim dětem fosforeskující céčka různých tvarů Sada cca 150ks v sáčku Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk S céčky se také hraje zábavná hra čára při níž se céčka nebo jejich svazky házejí n Céčka byly plastové výlisky ve tvaru písmena C, původně vyráběná jako součásti závěsů do oken a dveří, v 80. letech 20. století stala u československých dětí a dorostenců, zvaných také Husákovy děti, cenným sběratelským artiklem.Kolem céček se spontánně rozpoutalo doslova šílenství - céčková horečka. V podmínkách tzv Céčka svítící plast v sáčku 10x10cm Céčka svítící plast v sáčku 10x10cm Popis produktu Svítící céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a.

commshop Céčka svítící 70 ks MALL

 1. Čára byla hra kluků, holky se směly přidat jen někdy. Hrála se na linoleu chodeb a záchodů škol, na nerozbitých chodnících (těch u nás dodnes moc není). Házelo se korunou nebo jinými dobovými platidly (céčka)
 2. Céčka a jiná písmenka jsou kultovní záležitostí z 80. let 20. století, kdy začal jejich největší rozkvět. Teď jsou tu znova, aby i současným dětem přinesly radost a zábavu. Podělte se s nimi o vlastní zážitky a uveďte je do tohoto světa plné sběratelské vášně. Céčka se používají na hraní, pletení náramků.
 3. Čára. Céčka také provázely moje dětství a s radostí jsem uvítala, když se začaly znovu objevovat v krámkách. Vzpomínáte, kdo měl paragraf, esko, jé a když byly fosforové No a i já naučila své děti hrát čáru. Hru hraje libovolný počet hráčů

* nebo si s nimi zahrát hru čára při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních * z wikipedie pro zajímavost - céčka jsou plastové výlisky ve tvaru písmena C, původně vyráběné jako součásti závěsů do oken a dveří, které se v 80. letech 20. století. CÉČKA (ČÁRA) Pravidla hry: Princip je jednoduchý: z určité vzdálenosti se něčím hází k čáře. Mohou se použít kamínky, fazole, drobné mince nebo právě céčka. Kdo se trefí nejblíže k čáře, bere všechno. Ano, boj o céčka je někdy opravdu na ostří nože! Kdo neměl za éry Husákových dětí céčka, jako by nebyl Ve své sbírce neměla pouze céčka, ale i další varianty - ve tvaru písmene S nebo číslic osm a tři, a to v klasických barvách, i tehdy velmi ceněné fosforeskující. Muzeum se snaží získat do svých sbírek i jiné věci typické pro tehdejší dobu, jako například Rubikovu kostku, sovětskou elektronickou hru s vlkem.

MegaHračky.cz - Céčka a písmenka - Společenské hr

Po nasvícení céčka svítí ve tmě. S céčky se také dají hrát různé hry - např. čára. Při této hře se házejí céčka nebo jejich řetězce na čáru a kdo je nejblíže bere si céčka ostatních. Není vhodné pro děti do 3 let; Určeno pro kluky i holky; Balení obsahuje cca 145ks céček; Vyrobeno z plast Céčka a hra čára mě zase leccos naučily o hazardu, taktice i schopnostech jemné motoriky. Rubikova kostka mi připomíná, že ne vše jsem v dětství zvládal hravě. Zapomenout se nedá na nic z toho. PAVEL STRNAD, ředitel kulturního domu Na Střelnici, Králíky

Vyhledávání Barevná céčka - Seznamzboží

 1. ek a teď se vrací i našim dětem - barevná céčka v sáčku. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Céčka jsou již takovou klasikou, že je najdete dokonce i ve sbírce.
 2. Barevná céčka 150 ks Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních
 3. Využijí je na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také hraje zábavná hra čára, při níž se céčka nebo jejich svazky házejí na čáru a ten, kdo má své nejblíže bere céčka ostatních. Balení obsahuje cca 200 ks písmenek
 4. Retrohraní a sada 80 her. Kniha Retrohraní a velká sada 80 her, ve které najdete pomůcky ke skákání gumy, cvrnkání kuliček, přebírání provázku, mastění karet, házení kostek nebo čáry s céčky. Legendární retro se vším všudy
 5. Céčka Znáte céčka? Byly to plastové výlisky ve tvaru písmene . Mezi mé oblíbené patřily také Éčka, Paragrafy, Eska. S céčky se hrála tzv. čára - hazardní hra, při níž se céčka házely k označené čáře a ten, kdo k ní dohodil nejblíže, vyhrál céčka ostatních hráčů
 6. Céčka. Céčka - to byl hit. A znovu se céčka stávají oblíbená u dětí. Nejprve byly céčka ve tvaru písmene C, později se objevily céčka i jiných tvarů.Céčka jsou vyrobeny z plastu, ty vzácnější céčka byly z fosforeskujícího plastu, z perletě atd. Dříve děti používali céčka nejen na ozdobu nebo sběratelskou kolekci, ale také hrály hru čára, při níž.

www.heureka.c

 1. Céčka najdete v průběhu letošních letních měsíců ve všech vaničkách Zmrzlina Míša s označením na obalu. Spolu s Michalem Davidem a zmrzlinou Míša si tak budete moci zavzpomínat na doby, kdy byla céčka dětským symbolem bohatství, dospívající si je mezi sebou vyměňovali a hrály se o ně hazardní hry jako třeba čára
 2. Sada céček, písmenek a tvarů - Rappa. Stará dobrá céčka, rozšířená o další různá písmenka a tvary. Jistě si pamatujete, kolik si s nimi každý užil zábavy. Využít je lze nejen na hraní, ale i jako módní doplněk či sázku do známé hry čára. Dočasně vyprodáno. Chci dostat email až bude zboží k dispozici >>
 3. Céčka barevná 80 ks Barevná céčka využij na hraní či jako povedený módní doplněk. S céčky se také může hrát zábavná hra čára, při níž se céčka nebo.

BAREVNÁ CÉČKA - SPOKONOŽKA

 1. Céčka Srovnanicen
 2. Céčka barevná a jiné tvary 150 ks Nejbaby
 3. Céčka 207005 barevná 100 ks MFP paper s
 4. Profibaby barevná céčka — Heureka
 5. EVK Céčka sada 100 ks - Dětská hračka Hračky ŇUFF
 6. Wiky Wiky Céčka barevná Hrací Svě

Céčka barevná a jiné tvary 150ks Halíře

 1. Návraty k minulosti - únor
 2. Sada céček, písmenek a tvarů - Rappa - NAAU C
 3. Céčka barevná 80 ks REMA UH s
 4. Svitici cecka Srovnanicen
 5. Taky jste jako děti hráli céčka (čáru)? Jaká byla pravidla