Home

Soutěže papírových modelů

Papírové modelářství CZ • Obsa

Galerie postavených modelů / Galleries of finished models. Vaše alba a přehledy dokončených modelů. Subfóra: Galerie autorů, Fota měsíce - archiv. 143. 1098. sob 21. srp 2021 8:22:15. Zax Soutěže a výstavy : Kalendář akcí / Calendar of paper shows. Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových modelů Galerie postavených modelů / Galleries of finished models. Vaše alba a přehledy dokončených modelů. Subfóra: Galerie autorů, Fota měsíce - archiv. 143. 1097. stř 18. srp 2021 20:24:06. Zax Soutěže a výstavy : Kalendář akcí / Calendar of paper shows. Propozice a oficiální informace o soutěžích a výstavách papírových. Svět papírových modelů Kopírování, úpravy, či jiné použití původních textů, částí textů, fotografií, obrázků, či jiných souborů z těchto stránek do jiných www, textových materiálů a digitálních nosičů mimo tyto stránky, je povoleno pouze s písemným souhlasem autora těchto stránek a s uvedením.

Po roce se za vámi přijedeme podívat do Velkého Meziříčí s letní verzí Modelářského Světa. I letos se můžete těšit na soutěžní výstavu papírových modelů a výstavu RC modelů. V kalendářích si udělejte volno o víkendu na přelomu července a srpna !!!SOUTĚŽ!!!! Dobrý den, dnes jsme si pro vás ve spolupráci s Betexa.cz a Bestor připravili soutěž o jejich stolní organizér v hodnotné konfiguraci, kterou vidíte na fotografii. Pravidla jsou.. Výsledky soutěže papírových modelů I letos před vysvědčením proběhla již tradiční Letní soutěž papírových modelů s hlasováním o NEJ model. Soutěžilo 70 modelů od 25 modelářů v 6 kategoriích, sešlo se 1470 hlasů asi od 245 diváků Soutěž s našimi modely AK-09 AK-07, 08 AK-06 AK-05 Vítejte na nových stránkách vydavatelství papírových modelů AK modely Vydavatelství AK modely vzniklo roku 2015. Zabýváme vývojem, tvorbou, grafickým designem a vydávání papírových modelů v měřítku 1:32. Lužánky - středisko volného času - pracoviště Lidická Klub CPM 03 Lužánky Vás srdečně zvou na 18. ročník tradičního setkání stavitelů a příznivců papírových modelů Papírové Království 2018 23. - 24

4. od 19 hodin. První přednáška v rámci projektu Wihanův rok, který připravilo Muzeum papírových modelů a Město Police nad Metují, se uskuteční ve čtvrtek 29. dubna od 19 hodin v sále polické ZUŠ. Hanuš Wihan přijal v roce 1888 místo profesora na pražské konzervatoři a do roku 1894, kdy se nechal zastupovat Janem. ADW modely - železniční. železniční modely v měřítku 1:45. DAKAR. modely automobilových speciálů ze soutěže DAKAR v měřítku 1:32. Jedná se o modely jejichž stavbě se věnuji v současnosti. Aktuální model. fotografie z průběhu stavby modely na kterém v současnosti pracuji. Videa. Odkazy na videa vystřihovánek na YouTub Centrum papírových modelů. 9.10.2019. 7.10.2019. Centrum papírových modelů sdružuje papírové modeláře napříč celou republikou. Kromě toho také organizuje soutěže a výstavy papírových modelů. Letošní prezentaci papíroví modeláři věnují osobnosti arch. Richarda Vyškovského (1929 - 2019), legendy československé. Soutěž organizuje CZECH NEWS CENTER, a. s., infolinka: 296 363 199(po-pá 8-16 hod.), mobil@cncenter.cz. Více informací a podrobná pravidla soutěže najdete tady. Do soutěže nám poskytli výherní ceny tito partneři: Betexa.cz. ERKOtyp.cz. Megagraphic.cz. zartmodely.cz. Partneři soutěže. Muzeum papírových modelů Police nad. Soutěž a výstava s mezinárodní účastí v regionu Severní Moravy a Slezska 13. ročník Papír show Ostrava 2017 17. - 18.března 2017 Soutěž je součástí Papírové ligy Centra papírového modelářství (CPL). Organizace soutěže podle standardů CPM z.s. Kromě hodnocení odborných rozhodčích bude probíhat Divácká soutěž všech prezentovaných modelů o Pohár.

Papírové modely podléhají autorskému zákonu. Zmenšeniny můžeme dělat pouze u modelů, jejichž originály vlastníme. Model z kopie, respektive zmenšeniny, námi vlastněné vystřihovánky můžeme stavět pouze pro osobní potřebu! Další inspirace . Článek není detailním návodem ke stavbě modelů, má sloužit pro inspiraci Soutěž papírových modelů, konaná v úterý 18. prosince, má své vítěze. Ty se můžete dovědět po rozkliknutí tohoto článku, podívejte se taky na fotky vítězných modelů. Výsledky Vánoční hlasovací soutěže papírových modelů z 18.prosince 2012: Celkové pořádí Letní soutěžní výstava papírových modelů, která se koná o víkendu 30.7. - 1.8. 2021 ve Velkém Meziříčí. V loňském utlumeném roce, kdy nám většina výstav padla na úkor protiepidemickým opatřením, jsme uspořádali letní výstavu. Nevěděli jsme co od toho očekávat, nevěděli jsme jak zareagují modeláři, jak zareaguje veřejnost. Velké meziříčí bylo pro.

Časopis ABC vyhlásil soutěž Papírový pohár o nejlepší papírový model. Prvním soutěžním tématem je architektura. Atraktivní ceny můžou vyhrát soutěžící ve třech věkových kategoriích. Kromě toho probíhá také hodnocení čtenářů ábička. V termínu 26. 7. - 30. 8 ZLÍNKIT 2019 - Soutěž plastikových a papírových modelů. Otrokovická BESEDA a Klub plastikových modelářů KPM Zlín uspořádali soutěž plastikových a papírových modelů ZLÍNKIT 2019.V sobotu 14. září se představili domácí i zahraniční modeláři, kteří staví plastikové a papírové modely letadel, bojové techniky, aut a motocyklů, lodí, raket, ale také. 15. ročník soutěže papírových modelů Akce již skončila Největší soutěž a výstava papírových modelů s mezinárodní účastí v regionu severní Moravy a Slezska Papír Show 2019 se uskuteční ve dnech 22. a 23. března 2019 v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě-Bělském lese

Největ í galerie papírových modelů, formule F1, dakar, tatra, liaz, minibox, stavby, rally, diskuze, lodě, esho Největší soutěž a výstava papírových modelů s mezinárodní účastí v regionu severní Moravy a Slezska Papír Show 2019 se uskuteční ve dnech 22. a 23. března 2019 v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě-Bělském lese Papírové jaro otevřená mistrovská soutěž, veřejná soutěž a výstava papírových modelů s bohatým doprovodným programem termín: 23. - 24. 4. 2004. místo konání: prostory DDM Praha 4 - Chodov Šalounova ulice program: pátek 25. 4. od 15.00 do 21.00 - přejímka soutěžních a výstavních modelů

Dakar, soutěže a expedice - vystřihovánky a papírové

 1. Východní Čechy - muzea a výstavy pro děti Náchod 17.09.2019 Redakce Druh zábavy: muzeum papírových modelů na různé motivy, papírová dílna, kulturní akce, kroužky, výstavy, tvůrčí soutěže Doporučený věk dětí: 3+ Adresa: Tyršova 341, Police nad Metují, Česká republika Popis. V Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují se nalézá mnoho krásných modelů.
 2. Již tento víkend se do Velkého Meziříčí po roce vrací obří výstava papírových modelů a RC modelů. Loni na ni přišlo přes 700 lidí! Výstava papírových modelů Papírové modely zná jistě každý. Již po generace je to oblíbený český koníček. Naprostá většina z nás se s vystřihovánkami setkala v legendárním časopise ABC. Alespoň nějaký model hradu či.
 3. Ahoj, po roce se za vámi přijedeme podívat do Velkého Meziříčí s letní verzí Modelářského Světa. I letos se můžete těšit na soutěžní výstavu papírových modelů a výstavu RC modelů. V kalendářích si udělejte volno o víkendu na přelomu července a srpna. Co jsme pro vás letos nachystali? Výstava papírových modelů Papírové modely zná jistě každý. Již po.
 4. Mezinárodní výstava a soutěž papírových modelů a Mistrovství republiky v kategorii Letecká a kosmická technika Doplňková kategorie BM - Brněnské modely 20. ročník Papírového Království se bude konat 7. - 8. února 2020 a právě k tomuto kulatému výročí soutěže vypisujeme již dnes jednu z doplňkových kategorií.

Modelářský svět ve Velkém Meziříčí - Betexa-magazin

Projde velbloud uchem jehly? | Ábíčko

Papírové modely - !!!SOUTĚŽ!!!! Dobrý den, dnes jsme si

- Výsledky soutěže papírových model

Soutěž probíhá za podpory statutárního města Brna. Program: pátek 23. 2. 2017 17:00 - 21:00 přejímka všech modelů, 22:30 začátek hodnocení sobota 24. 2. 2017 výstava 9:00 - 14:00 hod. 9:00 - 14:00 hod. možnost zakoupení českých i zahraničních papírových modelů a modelářských doplňků, doprovodný program pro. Mezinárodní soutěžní výstava papírových modelů 9.10. - 11.10.2020--> O nás. AKTUÁLNÍ COVID INFORMACE. I přes nepříznivou situaci se výstava koná! Daní za zrealizování je pak zrušení veškerých doprovodných akcí. Nebudou se pořádat workshopy a přednášky, nebude modelářská dílna a ani závěrečný ceremoniál V rámci soutěže a výstavy papírových modelů PAPÍRSHOW OSTRAVA 2015 je vypsána speciální soutěž O nejlépe sestavený model ze série FIREBOX Do soutěže mohou být přihlášeny jakékoliv modely, které jsou uveřejněny na stránkách www.firebox.wz.cz nebo vyšly v časopise ABC a jsou v měřítku 1:100 nebo 1:53. Jsou povolen Pořádáme soutěže a výstavy papírových modelů. Neratovice, Ruská 497 mapa +420 315 683 988 ; i.cpm@volny.cz; volat Napište nám. Napište nám. Napište nám . Centrum papírových modelů (Neratovice) Neratovice, Ruská 497 . Luděk Mátl (Slavkov u Brna) 125,41 km. Výroba plastových součástek Příjemným způsobem, jak se vrátit do dětství a zabavit se během deštivých podzimních dnů, je modelování papírových modelů. Stavění má však svá pravidla, která se vyplatí dodržovat, pokud se chcete těšit z povedeného výsledku. Přinášíme vám praktické tipy, které usnadní lepení začátečníkům i pokročilým

Úvod - AK model

Pořádáme soutěže a výstavy papírových modelů. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz Také v letošním roce tuto celostátní soutěž organizovala PS M. Očadlíka ve spolupráci s SVČ TYMY. Do této soutěže jsou zařazeny papírové modely, výrobky ze dřeva, trojrozměrné technické práce, výrobky ze stavebnice Merkur a další. Letos se soutěžilo v soutěžních oborech - papírové modely, práce se dřevem, trojrozměrné textilní práce, plastikové modely.

- bodovací a show soutěž plastikových i papírových modelů - statické, dynamické ukázky policie, historická vojenská technika, hasiči, mažoretky. NewCaddy Příspěvky: 365 Registrován: stř pro 17, 2008 10:35 p Papírové království - Ve dnech 24. 25. února 2006 proběhne ve velkém sále Lužánek SVČ výstava a soutěž papírových modelů Papírové Království Brno 2006. Šestý ročník soutěže s mezinárodní účastí pořádá 3. Klub Centra papírových mod V Blízké době se koná akce - soutěž a výstava papírových modelů - kdo to máte blízko a máte čas a zájem stavte se podívat - nebo i zasoutěžit. Citace : YMCA CPM 30. 9. - 1. 10 2005 Papír show Ostrava 2005 mezinárodní pohárová soutěž papírových modelářů termín: 2005-09-30 - 10-0 12.09.2013 00:00. První ročník soutěže a výstavy papírových modelů Pohár Kyjovské Radnice se uskutečnil 06.-07. 09. 2013 v prostorách tělocvičny DDM Kyjov. Plakát k soutěži je k dispozici ZDE, propozice soutěže ZDE. Všem vystavujícím, sponzorům, prodejcům a návštěvníkům děkujeme za účast a za zájem o pomoc a. AMAVET klub č.863 - Modelársky klub ZOBOR, Nitra Domino CVČ. VÚ - 2629. pořádají 26. 10. 2002. Cena primátora města Nitry VIII. ročník medzinárodní veřejná soutěž a výstava plastových a papírových modelů

Komentáře . Transkript . Výsledková listina veřejné soutěže plastikových a papírových modelů Soutěž technických dovedností probíhala letos již potřetí. Také v letošním roce tuto celostátní soutěž organizovala PS M.Očadlíka ve spolupráci s SVČ TYMY. Do této soutěže jsou zařazeny papírové modely, výrobky ze dřeva, trojrozměrné technické práce, výrobky ze stavebnice Merkur a další Výstava a soutěž papírových modelů. Rodinky. Skvělá zábava pro celou rodinu. Putovní kamínky DDM. POMŮŽEŠ NÁM PŘESUNOUT KAMÍNKY Z DOMEČKU? Po Kyjově jsme rozmístili několik malovaných kamínků, které poznáte na první pohled. Z jedné strany Vás bude čekat obrázek a z druhé strany logo Domečku Soutěž technických dovedností probíhala letos už potřetí. Také v letošním roce tuto celostátní soutěž organizovala PS M. Očadlíka ve spolupráci s SVČ TYMY. Do této soutěže jsou zařazeny papírové modely, výrobky ze dřeva, trojrozměrné technické práce, výrobky ze stavebnice Merkur a další. V letošním roce se soutěžilo ve třech soutěžních oborech.

Papírový svět modelů a vystřihovánek: Vrrrrum! Jedou k vám

Tyrrell 011/82.Dvě verze uvnitř sešitu č.03

 1. Zveme Vás na předvánoční výstavu plastikových a papírových modelů, která bude tradičně probíhat v Hobbycentru-Modelář v ulici 28. října. členská základna | MK Sedlčany Modelářský klub Sedlčany aktuálně sdružuje n-členů prakticky ve všech modelářských kategoriích
 2. Prosím, přijměte naše pozvání na letošní námi pořádanou výstavu papírových modelů. LICARD MODEL SHOW 2017 Liberec 6. - 7. 5. 2017 Pořadatel: Licard Model Club Liberec, z.s. Místo konání: Liberec, Výstavní prostor, MCU Koloseum, Gen. Svobody 83, 460 01 Liberec 13,..
 3. Papírové modely a vystřihovánky. OBCHODNÍ INFORMACE » Doprava CZ / SK. • při objednávce zboží (bez poštovného) u platby předem nad Kč 1.400,- je poštovné v ČR ZDARMA. • při objednávce zboží (bez poštovného) u dobírky nad Kč 1.800,- Kč je poštovné v ČR ZDARMA. Ceny jsou v Kč včetně balného a DPH

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ PAPÍROVÝCH A PLASTIKOVÝCH MODELŮ 25. - 27. 6. 2021 Ścinawka Średnia V loňském roce začala spolupráce mezi městy Radkow a Police nad Metují, zastoupené Obecním centrem kultury, sportu a turistiky v Radkowie a Muzeem papírových modelů Výsledovka 4.ročníku soutěže Sezemice model 2011: Děti do 12 let: Letadla: 1.místo: Beneš Jakub, Mladá Boleslav, Jak-3. 2.místo: Svobodová Kačka. V sobotu, 18.9.2021 v době od 08.00 hod. do 14.00 hod. proběhne výstava a soutěž papírových modelů ve městě Kyjov, okres Hodonín (hala DDM Kyjov, Husova 370). Na ní, jako doprovodný program, budou zastoupeny i RC modely.. Papírové modely F1 Novinky Beta stavby Recenze Galerie Upgrade aneb úpravy pro pokročilé modeláře Postupy, tipy, triky lepení modelů Forum Team; Obecná témata týkající se modelů F1 Objednávky / Inzerce / Koupím / Prodám / Vyměním Různé akce, setkání atd Knihy, dokumenty, DVD apod o F1 Tlachárna Odpadkový koš. Stovky modelářů a autorů papírových vystřihovánek z České republiky, ale také ze Slovenska, Polska a dalších evroých zemí očekávají v sobotu 18.3.2017 organizátoři 13. ročníku mezinárodní soutěže a výstavy papírových modelů Papír Show 2017 v Ostravě. Koná se potřetí na stejném místě - v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v.

Soutěžní model RES. Prodám tento soutěžní model od Fra. Poctivý návrh, konstrukce i stavba. Komplet osazený 4ks serv a aku. Včetně obalů. Cca 550g. PRODÁM vloženo Aug 11, 2021, 3:37:28 PM 4 990 K. Příznivci lepení papírových modelů se o tomto víkendu opět sjeli do Liberce na 2. ročník LICARD MODEL SHOW LIBEREC. Stejně jako při loňské premiéře, i letos měla akce soutěžní i výstavní část. V libereckých Pavlovicích MCU Koloseum opět přivítalo LICARD MODEL SHOW LIBEREC. Zdá se, že liberečtí papíroví. V prosinci loňského roku se poprvé konala v prodejně Hobbycentrum - modelář soutěžní výstava plastikových a papírových modelů. Soutěže se zúčastnilo 20 modelářů, většinou dětí, kteří přinesli téměř 120 modelů

Model jsem patinoval. konkrétně trup pod čarou ponoru a taktéř nástavba dostala trochu patiny. ——— Hotový model 08.04.2010 23:27. Asi po dvou letech jsem model dokončil. Měl jsem možnost zúčastnit se soutěže papírových modelů, kde Lutzo obsadil první místo v kategorii Juniorů.. Rychlý popis soutěže. Poptávám nové logo, které budu používat ve svých projektech spojených s YT. kde jsou různé tutoriály na hry a stavbu papírových modelů. Také plánuji internetové stránky na doméně krejcak.cz (zatím jsou mimo provoz), které budou také věnovány modelům (papírové, časem 3D tisk, laserem.

MPM web Muzeum papírových modelů v Polici nad Metují

 1. Soutěž je otevřena pro všechny standardní oborové kategorie papírových modelů a všechny věkové kategorie. Nad rámec klasické soutěže pořadatel dále vypisuje kategorii dětské tvorby do 9 let a kategorii dioráma. Organizace soutěže a hodnocení modelů podle standardů CPM
 2. Brno. Lužánecké pracoviště Lidická vás zve na Mezinárodní výstavu a soutěž Papírové království už tuto sobotu. Můžete se těšit na brněnské MHD, Měnínskou bránu nebo výstaviště, vše z dokonalých papírových modelů. Stavte se na dvacátý ročník akce Papírové království tuto sobotu 8. února od 9 do 14 hodin.
 3. Buďte součástí největší české sociální sítě zaměřené na sdílení fotografií

K vidění budou např. modely letadel, bojové techniky, automobilů nebo lodí. Dále různé diorámata, figurky nebo papírové modely. Vážení návštěvníci, s ohledem na stávající a zejména pak plánovaná epidemiologická opatření související s šířením onemocnění covid-19 jsme bohužel nuceni soutěž a výstavu zrušit Časopis ABC vyhlašuje: Soutěž o nejlepší papírový model! Pošlete nám fotku papírového modelu, který jste slepili a soutěžte o ceny, které potěší každého modeláře - balíčky papírových modelů 1. místo: papírové modely + organizér v hodnotě 3.000 Kč. Soutěže s WoT papírovými modely i v EU komunitě? - posted in Vlákna z roku 2017: Zdravím, asi mě budete mít někteří za blázna, ale chtěl bych nadhodit toto téma i tady v naší CZ komunitě, případně tímto inspirovat vedení pro EU komunitu. Totiž, jde o to, že ruská komunita WoT vydává papírové modely tanků, které jsou volně ke stažení ( https://worldoftanks.ru. Papírové modely . O kategorii výše. Hasičské soutěže. Požární sport. Hra Plamen. CTIF muži a ženy. Požární stříkačka PS-12. Náhradní díly PS-12. Tuningové díly PS-12. Sportovní úpravy PS-12. Požární stříkačka PS-8. Dárkové předměty a knihy. Upomínkové předměty Modelářský košt 2020. Výstava a soutěž plastikových a papírových modelů. 21. listopadu, Klub kultury Uherské Hradiště. Klub plastikových modelářů Uherské Hradiště a. Klub plastikových modelářů při Střední škole průmyslové, hotelové. a zdravotnické v Uherském Hradišti

papírové modely, paper model, papiermodelle, Бумажная

 1. Některé z modelů jsou zdarma ke stažení. Pokud se Vám modely zalíbí můžete si další objednat poštou. Více informací, jak to udělat naleznete v kategorii Modely ke koupi. V rámci výstavy a soutěže papírových modelů PAPÍR SHOW 2018 je vypsána soutěž o nejlépe postavený model ze série FIREBOX
 2. 16.11.2015 - NERATOVICKÝ PAPÍR 2015 - Výstava a soutěž papírových modelů proběhne v sobotu 21.11. od 9:00 do 14:00 v prostorách kulturního domu v Neratovicích. Na akci bude k mání kompletní nabídka sešitové edice Modely F1 včetně nového sportovního vozu De Tomaso Pantera C a také různé sběratelské verze vozů F1
 3. Patří mezi ně účast na veletrzích hraček, prodejních výstavách knih, různé soutěže pořádané papírovými modeláři, pravidelné reprezentativní výstavy papírových modelů a podobně. Na reklamu v televizi bychom ale rozhodně neměli. Občas inzerujeme v rádiu
 4. Pokud se počítáte mezi papírácké šílence, kteří se občas jako já, vyžívají na detajlkách, a přitom opomíjejí některé důležité a velké plochy, tak vás budou jistě zajimat kostry letadýlek v papíru teda upřímně nejdřív sem koukal jako puk ale pomalu se odhodlávám si jedno zkusit. A jistě by to možná šlo i vyřezat z plastu, nebo překližky, kdyby si s.
 5. Autorem modelů je japonský konstruktér Akira O. Modely ke stažení najdete až téměř dole na otevřeném odkazu (je nuto sjet níže na stránce. Papírové modely. Výstavy a soutěže; Modely ke stažení / Download; Modely F1 (2) ModelyF1.cz (17) Řadit podle: nejlevnější nejdražší nejnovější . Tyrrell 010 Ford - Austrian GP.
 6. Je tedy potřeba věnovat dostatečnou péči jak při samotné stavbě modelu, tak při přípravě ostatních podkladů do soutěže. Soutěžní modely budou hodnotit jak zkušení papíroví modeláři, tak strážci přírody. Hodnotí se: Celkový dojem modelu (50 %): obdobně jako na běžných soutěžích papírových modelář
 7. Muzeum papírových modelů bylo otevřeno v roce 2012 v Polici nad Metují a stalo se tak druhým nejstarším muzeem papírových modelů na světě. Muzeum je vedle malých soukromých muzeí, díky více než 1200 exponáty, největším stálým vystavovatelem papírových modelů v České republice

Modelářské soutěže 2.1. Cena Beskyd Model Kit Show. Veřejná mezinárodní modelářská soutěž modelářů (rok narození 2001 a starší) ve vyhlášených kategoriích modelů o ceny. Soutěžní kategorie Soutěž Dopravní návrh; Metrobus; Dopravní kalendář 7 reakcí na Papírové modely. paprik říká: 28.3.2014 na 21:10. díky za kopírku . Druh zábavy: muzeum papírových modelů na různé motivy, papírová dílna, kulturní akce, kroužky, výstavy, tvůrčí soutěže Doporučený věk dětí: 3+ Adresa: Tyršova 341, Police nad Metují, Česká republika Tyršova 341, Police nad Metují, Česká republik Model Young Package je soutěž zaměřená na výrobky z papíru. Do soutěže jsou přijímány prototypy z vlnité a hladké lepenky a jiných papírových materiálů. Tématem soutěže je Coffee mania. Přihlašovat můžete prototypy obalů jakkoliv spojených s kávou jako takovou nebo s kávovou kulturou (obaly na mletou/zrnkovou kávu. Model Show Karviná 2020 4.dubna 2020 Mezinárodní soutěž plastikových a papírových modelů. Součástí bohatý doprovodný program. více informací. KSVČ Karviná Zájmové dětské kroužky KPM Karviná vede dětský modelářský kroužek Vstupte zd

Vystřihovánky a papírové modely v časopisu ABC č

Výstava papírových modelů. 24.6.2021 Titulní stránka. Kamarádi toho o sobě obvykle hodně vědí. A děti z I.B věděly o Honzíkovi Sebastianovi Jičínském, že skládá s tatínkem papírové modely tanků. Moc chtěly všechny modely vidět. Jak to ale udělat Model jsem patinoval. konkrétně trup pod čarou ponoru a taktéř nástavba dostala trochu patiny. ——— Hotový model 08.04.2010 23:27. Asi po dvou letech jsem model dokončil. Měl jsem možnost zúčastnit se soutěže papírových modelů, kde Lutzo obsadil první místo v kategorii Juniorů.. papírové modely - lodě. Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním

Podmínky: 1. Soutěže se mohou zúčastnit modeláři bez ohledu na věk nebo příslušnost. 2. Počet modelů přihlášený jedním modelářem není omezen. 3. Soutěžit v zastoupení (proxy) je povoleno. 4. Soutěžící dává model do soutěže na své vlastní riziko, pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jeho poškození Soutěž s našimi modely AK-09 AK-07, 08 AK-06 AK-05 AK-04 AK-03 Papírové modely v měřítku 1:32 6 položek. Zobrazit: Mřížka Seznam Tabulka. Řadit dle: Odeslat. AK-09 valníkový přívěs BSS PV-22.16. N ávody na složení 25 modelů úžasných a osvědčených papírových vlaštovek. Složení každého modelu je srozumitelně vysvětleno a postup vidíte na obrázcích. Obrázek nebo povídku či básničku zašli na *** soutěž již skončila ***.Dva výherce krásné knihy Papírové vlaštovky vybere redakce. Tato bezva kniha vychází v nakladatelství Bambook, která patří.

Soutěž o knihu Papírové vlaštovky. která nabízí 25 nejzajímavějších a nejosvědčenějších modelů papírových vlaštovek s podrobnými návody na složení. Pokud se na vás usměje v naší soutěži štěstí, kniha plná inspirace bude vaše. Ceny v soutěži Fotogalerie modelů. V galerie jsou zařazeny modely,které jsem v průběhu let postavil. Asi jako každý jsem začal plastikovými modely:Drakkar,Cutty Sark,Black Falcon. Samozřejmě mě neminulo ani ABC:Čínská džunka Z papírových modelů jsem ještě postavil:Egyptskou loď,Římskou triéru a Fénickou loď Poté přišli na řadu stavebnice od Revellu a Helleru:Elisabethan Man O.

předlohy papírových modelů. Fotokniha Pexeso Kalendář Fotky Klasik Fotky na desce Magnetky. O Rajčeti Kontakty Soutěže Novinky Hlasován. Modely 1:100 obecně, fotky, diskuze. ↳ Obecná diskuze o modelech + tvorba + stavba modelů. ↳ Soutěž pro autory o nejhezčí model 1:100. ↳ MINIMODELY - Nová soutěžní kategorie. ↳ BONUS MODELY. ↳ 2020 - Fotky sestavených modelů. ↳ 2019 - Fotky sestavených modelů. ↳ Fotky našich sbírek modelů. ↳ Fotky z akcí. Papírové modely Papírová vystřihovánka obranného opevnění z Boronowa - XII. století. Výška 2,2cm, délka 39cm, šířka 28cm, návod v polském jazyce Jak papírové modely tisknout. Při domácím tisku vystřihovánek je nejdůležitější vybrat správnou gramáž papíru - ta ideální se pohybuje v rozmezí od 120 do 160 g/m2. Pokud vybraný model sestává spíše z menších dílků, měla by být gramáž nižší, naopak větší díly potřebují gramáž vyšší V rámci kulturního cyklu Nové Terasy 2021 se dnes večer od 19 hodin na Terase před Muzeem papírových modelů posluchačům představí uznávaný folkový písničkář Pavel Čadek. Je zřejmě jediným z písničkářských bardů, který se doprovází na violoncello. Samozvaný zakladatel cello-folku a brněnský muzikant Pavel Čadek je špičkou violoncellového písničkářství.

Centrum papírových modelů - Model Hobb

Samotná soutěž byla rozdělena do dvou kategorií - bodovací podle pravidel modelářů ČR, druhá byla určena pro diváky a návštěvníky výstavy. Letos si lidé mohli prohlédnout více jak sedm set modelů a to jak plastikových, tak papírových Patlák - lepení papírových modelů - Švihov. Úvod; Kalendář akcí; Detail článku; 06.10.2018 Švihov Papírový patlák - sraz milovníků papírových modelů a jejich výroby. V prostorách hradu proběhne v sobotu 5. 10. 2018 od 10 do 15 hodin. Kdo si rád hraje a lepí, bude vítán!Srdečně zvou papírový modeláři z Plzně

Muzeum papírových modelů zve na výstavu Ondřeje Hejla. 19.6.2021. Čtenář reportér. V další krátkodobé výstavě představuje Muzeum papírových modelů jednoho z nejpilnějších a nejznámějších autorů papírových modelů současnosti Ondřeje Hejla. Výstava je průřezem dvacetileté práce konstruktéra papírových. A vás ostatní možná překvapí, jak si papírové modelářství dnes stojí v nepřeberné konkurenci možností jak trávit volný čas. Již dlouhé léta u nás působí CPM o.s. (Centrum papírových modelů), které má několik tisíc členů, fanoušků a sympatizantů Takovýchto krabic jsme dostali 36, dívá se ředitel Muzea papírových modelů Pavel Frydrych na krabici od banánů, ze které trčí křídla a trupy letadel různých druhů, barev a velikostí. Jsou to modely z pozůstalosti po Václavu Šnoblovi, přivezl nám je jeho vnuk

Papírový pohár: Soutěž o nejlepší papírový mode

 1. První modely se začaly do školy přivážet již ve čtvrtek, v pátek se začalo se stavbou expozice, která zabírala plochu 300 m 2, celkem se na výstavu dovezlo více než 1500 kg materiálu (kolejišť, modulů, diorámat, papírových modelů a elektro materiálu). Stěhování do prvního patra, bylo velkou zátěží na nohy, k.
 2. Chtěli bychom udělat soutěžní výstavu v duchu Papírových Vánoc a udělat z toho tradici, doplnil Zbyněk Havlát. A jelikož má každá soutěžní výstava svou speciální kategorii - v Ostravě mají záchranářské sbory, v Brně zase sci-fi - Bílovec by nebyl výjimkou
 3. Soutěžní výstava otevřena v sobotu 24. března a to od 9 do 14 hodin - i sdoprovodným programem a vystavenou technikou venku, včetně té hasičské.Výstava je prodejní. Zájemci si zde budou moci koupit některé papírové modely a modelářské potřeby, dodal mluvčí hasičů
 4. PAPÍROVÉ MODELY - JINDŘICHŮV HRADEC. O víkendu se konala tradiční výstava a soutěž papírových modelů HRADECKÁ RŮŽE. About the Author: ZŠ Dubenec
 5. SOUTĚŽE; přehled akcí + přidat akci. Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové modely. Akce již skončila. Uherské Hradiště - Nepřeberné množství plastikových a papírových modelů, ale také například simulátor větroně L13 Blaník nabídne Modelářský košt 2017. Ten se uskuteční v sobotu 25.
 6. V posledních letech je tato soutěž zároveň Mistrovstvím Polska. V letošním roce se na Zámku prezentovalo Muzeum papírových modelů. Připravilo výstavu nejen papírových modelů, ale i prezentaci města Police nad Metují. Panelová výstava o Polici začínala ve vstupní hale a pokračovala do Paláce vdov a končila přede.
Na Modelářském koštu budou soutěžit plastikové a papírové

Největší soutěž a výstava papírových modelů hasici

papírové modely. Jestli se vám album líbí... TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC. Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku video tak objeví více lidí. Komentovat je možné jen po přihlášení se k účtu. od pindolino Muzeum papírových modelů. Papírové modely jsme si společně už několikrát prohlíželi, do Police nad Metují se za nimi ale vydáme poprvé. A určitě nikdo nebude litovat, mají tam totiž muzeum, které nemá v Evropě obdoby ABC vystřihovánka Soutěžní motocykl. Rozsah: 1 A4. Autor: Ladislav Müller. Více vyhraných aukcí = jedno poštovné dle rozměru a váhy zásilky Muzeum papírových modelů bylo otevřeno v roce 2012 a stalo se tak druhým nejstarším muzeem papírových modelů na světě a největším stálým vystavovatelem papírových modelů v České republice. Představuje vývoj papírového modelářství od nejstarší známé papírové vystřihovánky z 16. století, přes modely z. Výstava vláčků a papírových modelů 13-15 listopadu 2015 v Náchodě dlohoska.j@seznam.cz • Sledovat Komentovat je možné jen po přihlášení se k účtu

V muzeu vystavují desítky hradů a zámků